Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na FB resp. na Marketplace jsem koupila hry na Nintendo (2 ks) za 1480,- vč. poštovného. Prodávající inzeruje pod jménem Pe tr. Hry jsem chtěla zaslat na dobírku, ale bylo mi řečeno, že buď osobní předání nebo platba předem. Byl mi zaslán QR kód, na základě kterého jsem provedla okamžitou platbu, platba odešla na účet Markéta Koudelková. Následně probíhaly výmluvy, že má nějaký problém Zásilkovna, několikrát jsem žádala o číslo zásilky. Dnes už prodávající nekomunikuje vůbec.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 1. 12. 2022

přidal skutečné jméno podvodníka: Marķéta Koudelková k bankovnímu účtu: 304128150/0300


user picture
Pavel 2. 02. 2023

Nově používá profil Pítr Petr a nový účet na jméno Radek Koudelka.


user picture
Pavel 2. 02. 2023

přidal/a číslo účtu: 304654003/5500

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.