Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Měl poslat základní desku Gigabyte GA-970A-DS3P FX rev2.1, poslal Gigabyte GA-970A-DS3P rev2.1 a tvrdí že od rev2.1 je to verze s Fx. Pak že poslal desku správnou a chcete ho podvést. Je také na aukru pod PC_Components
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 1. 12. 2022

přidal skutečné jméno podvodníka: Arman Hakobyan k bankovnímu účtu: 246631355/0300


user picture
Arman Hakobyan 6. 11. 2023

Kupující nechápe, že Gigabyte GA-970A-DS3P FX rev2.1 je jen ve verzi FX, viz stránky Gigabyte a navíc jsem mu poslal video i fotky, jak to funguje s procesory FX, tak je pak těžký mu něco vysvětlit a dokazovat. Kdybych byl podvodník, tak nevystupuju pod svým jménem a navíc bych mu poslal buď zajíce v pytli, anebo nefunkční věc.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.