Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nedodala zboží a ani nevrátila peníze. Obchodovala s oblečením a doplňky pro panenky Baby Born. I klasické oblečení po dětech. Nejdříve posílala nebyl problém, Po půl roce obchodování začali výmluvy, arogantní chování a nakonec už nereaguje vůbec. Dříve na fb vystupovala pod jménem Přib Veronika teď má Veri Veri
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 30. 11. 2022

přidal skutečné jméno podvodníka: Roman Olah k bankovnímu účtu: 257801620/0300


user picture
admin 5. 12. 2022

Dobrý den, mohla byste na info(zavinac)podvodnabazaru(tecka)cz poslat kontakt na prodejkyni? Děkuji


user picture
Simona 1. 02. 2023

přidal/a telefonní číslo: 727805946


user picture
Simona 1. 02. 2023

Paní inzeruje figurky Schleich, obrázky jsou ale z ebay. Po prvotním telefonátu vše ok, ale když opakovaně neodeslala, ozvala jsem se a následovala okamžitá palba dotčených zpráv a urážek. Peníze za zboží sice vrátila, ale jiní to štěstí mít nemuseli.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.