Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
29.11. jsem zaplatila za slíbené lístky na vánoční koncert Krhut Kozub v Ostravě, důvod prodeje stejný – plánovaná operace. Oslovení přes WhatsApp, komunikace přesvědčivá, rychlá, s odvoláním na manželku. Poslal(la) č. účtu a naoko i email. Po zaplacení částky 1180,- už z jeho/její strany žádná reakce, ani vstupenky ani odpověď. Protože je to již třetí doložený podvod stejného člověka v průběhu jednoho týdne, tohle podvodníkovi nesmí projít!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lenka 25. 01. 2023

Jde o zneužitimeho účtu.Vám sem platbu zaslala zpét.


user picture
Radka 25. 01. 2023

Zatím mi nic zpět nepřišlo, pokud mi budou peníze vráceny, stáhnu podanou žalobu, která je již v řešení.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.