Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chtěl jsem koupit Apple watch 7 a vzhledem k vzdálenosti jsem se domluvili na poslání zásilkovnou. Domluvena byla záloha 1500 zaslat na účet. Podvodník hrozně tlačil na okamžitou platbu, což mě mělo mělo varovat, nicméně peníze jsem nakonec poslal. Okamžitá platba na uvedený účet nefungovala, tak jsem peníze převedl na uvedený revolut účet (@vladim9926). Ihned po odeslání přestal prodejce komunikovat. Další emaily co podvodník používá [email protected], [email protected],. Inzerát je stále dostupný jen pod jiným jménem: https://mobil.bazos.cz/inzerat/161221636/apple-watch-7-45mm-nike-starlight-aluminum.php
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 1. 12. 2022

přidal skutečné jméno podvodníka: Vladimír Zubaj k bankovnímu účtu: 2118050010/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.