Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na bazoši nabizi nintendo switch, penize odeslané, ale přestala komunikovat a dalším zájemcům píše, že je to volné
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Pavla 3. 12. 2022

Peníze zaslány 1,12 2022 , slíbil poslat a od té doby nekomunikuje . Zboží nabízí dál a ostatním zájemcum píše, že je stále k dispozici.


user picture
Petr 7. 12. 2022

Dobrý den, také jsem se setkal s tímto prodejcem, prosí m podejte trestní oznámení, ja tak učiním ke konci týdne. také jsem byl podveden.


user picture
Petr 8. 12. 2022

také jsem kontaktoval moji banku, a nahlásil podvodné jednaní tohoto člověka. Banka založila reklamaci na transakci - podvod, a bude kontaktovát KB, částku údajně vrátí, nebo se alespoň o to pokusi. Zkuste prosím udělat to sejné. trestní oznámení podáno.


user picture
Jaroslav 3. 01. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPA-388205-9/PŘ-2022-001321-HOS - Praha 20, 2000,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.