Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na fb Market Place nabízí podvodník pod jménem Pepa Prochazka vyvýšené zahony. Nejprve probíhala komunikace bez problémů, ochotný, nabídl se že zboží doveze. Vzhledem k tomu, že se jednalo o dárek, chtěla jsem zaplatit převodem, aby obdarovaný nic neplatil. Po zaplacení začaly výmluvy na nemoci děti,rodiny, jeho samotného a po čase přestal komunikovat úplně. Nevrátil platbu ani nepodal. Zboží.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 1. 12. 2022

Je to cislo uctu spravne?


user picture
Aneta 23. 12. 2022

Mám stejnou zkušenosti, jen vystupující pod jiným jménem. Bylo hlášeno na policii a ta to řeší. Prosím, nahlaste to taky ať je nás více 🙏

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.