Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodnik ma zajem o inzerat na bazos.cz, a pozaduje vyplneni formulare pro dopravu pres DPD. Docela pruhledny podvod, ale je potreba na nej upozornit ostatni. Posila tohle: email s predmetem - Potvrzení o doručení №X477X47H --------------------------------------- telo emailu ---------------------------------------------------- Objednací číslo №X477X47H Byla přijata žádost o doručení balíku! Zákazník zaplatil za zboží a čeká na potvrzení o doručení. Kliknutím na tlačítko níže potvrdíte objednávku a přejdete k vyplnění formuláře. Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se na chat podpory na stránce. Potvrzení objednávky - a zde je odkaz na: https://tinyurl.com/yf63we55 (coz by normalni clovek pri smyslech nemel ani zkouset otevrit) --------------------------------------- telo emailu ----------------------------------------------------
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.