Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pani predáva Harry Potter celú edíciu kníh, Albi knihy, postavičky lego lacno... Komunikuje cez maily presvedčivo nie je dôvod neveriť, no nenechajte sa oklamať. Pošlete peniaze, zistí, že už ich ma na svojom účte a viac sa neozve. Hľadám ludi, ktorých tiež takto odporne okradla.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Václav 30. 05. 2021

Jmenovaná pod fcb účtem Nikyta VOLAKOVA, ve stavovém řádku jméno: facebook.com/nikyta.urbanova, inzerovala prodej policejních modelů, po zaslání peněz na účet 123-4191840237/0100 vedený na jméno Nikola URBANOVÁ již přestala komunikovat. Věc jsem oznámil na Policii ČR v Žatci dne 28.05.2021.


user picture
Laura 30. 05. 2021

Prosím, Václav, viete sa mi ozvať na [email protected] ? Chcela by som sa vás na par veci spýtať.. ďakujem!

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.