Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Prodávající pod jménem Daniela Wani, telefon IPhon 13 pro Max, komunikace slušná, detailní inzerát. Problém nastal až když měl/a odeslat zboží. To nebylo odesláno, následně smazán účet.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lenka 8. 12. 2022

Profil Daniela Wani, paní/slečna Daniela Waniausová (bytem Ústí nad Orlicí). Prodává MT iPhone 13 pro. Jedná se o podvod. Syn poslal požadovanou částku na účet 8293019384/5500 Zablokován. Dotyčná zaslala i doklad totožnosti. Tedy jen první stranu. Kdyby někdo věděl, budu vděčná. Syn dostal lekci, ale ráda bych mu jakkoliv pomohla a nerada bych, aby to paní/slečně/podvodníkovi prošlo.


user picture
Lenka 8. 12. 2022

přidal/a číslo účtu: 8293019384/5500


user picture
Kateřina 8. 12. 2022

Dobrý den. I my jsme naletěli. Děsný. Chystám se na PČR. Určitě tam jděte taky. Čím víc nás bude tím lépe.


user picture
Lenka 8. 12. 2022

Kačko už jsme v kontaktu přes mesenger, díky bohu :-)


user picture
Lenka J. 30. 01. 2023

Daniela Wani - NOVĚ Alena Jeřábková

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.