Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Koupě hry na ps5, peníze jsem poslal následně už bez komunikace a zrušení profilu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Executioner 8. 12. 2022

Jedna se o recidivistu Zdeněk Matěják, který má tyto zatím zjištěné Nicky na Facebooku a kterými láká z důvěřivých lidí peníze a dokonce duplikuje profily Facebook lidí kteří opravdu existují: Zdeněk Matějak Lenka Tomešova Petra Weisová Markéta Mártova Markéta Matějakova Petr Synek Denisa Tomešová Jirka Tomeš... Specialita je ze si Vas všechny jeho podvodné účty zablokují tudíž nevidíte jeho inzeráty


user picture
David 13. 12. 2022

To může bejt ,ale také nemusí.Mám jiné informace. Jde o pana Jan Berger z Jablonce a ke všemu se doznal.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.