Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Bazoš, dotyčná je tam jako Lucka. Nabídka her na Xbox 360 ( plus další věci co tam prodává), komunikace přes email. Zasláno číslo účtu plus prosba o info kam hry zaslat. Potom už bez komunikace.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 12. 12. 2022

přidal skutečné jméno majitele účtu: David Zemek k bankovnímu účtu: 1001096934/3055


user picture
Jana 14. 04. 2023

Na marketplace...Lucka Comk.... přišla jsem o 369 Kč za vysavač. Nejdříve výmluvy a pak dobu ticho. Pak že mi vrátí peníze a od té doby ticho. Profil pryč původní,konverzace taky. Nyní má jiný pod stejným jménem.


user picture
JR 9. 08. 2023

David Zemek a Lucie Kovaříková Čonková. Více zde: https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=624

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.