Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Hodinu po zveřejnění inzerce na sbazar.cz na kterém neuvádím telefon se ozval zájemce s uvedenou emailovou adresou a textem " Dobrý den, mám zájem o inzerci v bazaru, je stále aktuální? Je možné doručení? Objednám kurýra z našeho domu k vám. Děkujeme vám za pozornost, Evelina Horváthova" bez kontaktních údajů. Po několika dalších emailech, které příjemce nečetl, protože odpovědi byly vždy mimo mísu a dožadoval se již poskytnutých údajů, a po mém odmítnutí služby DPD, jsem dostal odpověď "Byl prodej potvrzen? Protože jsem stále neobdržel oznámení o úspěšném nákupu! Evelina Horváthova" (skloňování jim stále činí potíže hahaha) Na můj Gmail dorazila do Spamu zpráva z adresy Týmová Skupina-DPD order_service@icloud.com: "Dobrý den, Vaše zboží bylo rezervováno A Chcete-li získat platbu klikněte na tlačítko "Potvrdit". Dole je poznámka DPD LLC, 02-274 Varšava, ...atd. První mě zarazila adresa odesílatele, pochybuji, že by DPD ke korespondenci používala icloud.com. Na mou zprávu, email nepatří DPD, jsem nedostal odpověď.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.