Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvádí na Sbazaru a opakovaně. Vždy se zaregistruje na týden, pak se smaže. Inkasuje peníze za zboží, které samozřejmě neodešle. Peníze odešly na účet nějakého Matouše Fuksy, takže zřejmě nepodvádí sama. Telefon mi vytípla, ale volala zpátky z jiného čísla 606 903 875. Tvrdila, že mě nepodala, čímž zřejmě myslela nepodvedla a celkově působila zvláštním dojmem. Cizí dialekt neměla, spíš neuměla mluvit. Peníze samozřejmě nevrátila. Podala jsem trestní oznámení.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Veronika 9. 12. 2022

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPP-177215-1/PŘ-2022-030418 - Susice 1, 1179,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.