Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dpd kurýr
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Markéta 2. 01. 2023

Dobrý den, dnes paní reagovala na inzerát na Bazoši, poslala odkaz jako že je zaplaceno, odkaz byl v polštině, naštěstí jsem přestala reagovat


user picture
Martina 9. 01. 2023

Pokus o podvodné chování, pozor na ně! Profilovka rodinná.. DPD!


user picture
P. 10. 01. 2023

Dobrý den, jeví se jako klasický pokus o podvod. Odpověděl/a ma můj inzerát prodeje svítidel. Aniž bych poslal číslo účtu nebo jiné platební údaje, napsal/a mi, že již zaplatil/a předem a k tomu poslal/a odkaz, na který se má kliknout. Komunikaci jsem si uložil pro strýčka příhodu a číslo zablokoval. Buďte opatrní.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.