Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Osoba jménem Marcela Lysková vylákala zálohu za dalekohled předem a zboží nikdy neodeslala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
František Mrázek 10. 06. 2021

Stejný styl - vylákala zálohu na hodiny. Nechal jsem pro zásilku poslat kurýrní službu. Nikdy v domluvené době nebyla k zastižení a ani nebrala telefon. Večer vždy poslala SMS, že jí do toho něco vlezlo / nemocnice, dítě píchla včela atd. /. Po třech neúspěšných pokusech o vyzvednutí zásilky to přepravce vzdal. Stejné tel. číslo jako v případě výše, stejné i číslo účtu. Jméno ale jiné: Marta Sikorová, Hrčava 58, 73998 HRČAVA, mail: [email protected]


user picture
Barbora 16. 06. 2021

přidal/a číslo účtu: 295406074/0300, telefonní číslo: +420605028563, email: [email protected]

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.