Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Bazoš prolézají podvodníci a po stokorunách okrádají lidi. Už mám 3 zkušenosti za 1/2 roku. Na můj inzerát dnes 2.6.2021 volalo tel. číslo 774 336 697. Pán mi nabídl hračku za podezřele nízkou cenu, poslal foto. Hračku jsem poznal. V dubnu se vydražila na Aukru. Podvodník prostě najde fotky předmětu na Googlu a pošle Vám je s tím, že jsou jeho. Pak následuje naléhání na úhradu předem na účet a to nejlépe okamžitou platbou, protože borec nemá 69 Kč na zásilkovnu. Toto byl pán: [email protected] s tel: 774 336 697 Foto z aplikace podezřelá čísla níže v příloze. Obdobný případ jsem měl s panem [email protected], číslo účtu: 2197145017/3030
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petr 4. 06. 2021

jojo, to tam je bohužel klasika, kvůli stovce na Policii nikdo nepůjde. Ten [email protected] tu už několikrát byl, i jinde. Největší problém je s poptávkou, v momentě kdy něco sháníte tak na 99% se vám ozvou podvodníci.


user picture
Miluše Peroutová 5. 06. 2021

Dobrý den.Také mne kontaktoval a chtěl ihned zaplatit,jenže jsem si jej našla v černé kronice na facebuku.Tak jsem mu to napsala.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.