Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
202225
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dne 11.10. 2022 jsme u firmy vystupující pouze na Facebooku pod jménem Ella Design CZ/ dříve Truhlářství Jeníček/ dříve Hardbed v zasoupení Michaela Pěničková! objednali domečkovou postel v hodnotě 11 730,- Kč a zaslali na zmíněný účet 7433965002/5500 majitelem Michaela Pěničková. Firma slíbila odeslání postele koncem listopadu, začátkem prosince. Firma postel nedodala a nejspíš ani neměla v úmyslu dodat v době objednání již rozprodávala truhlářskou dílnu v Radvánovicich u Turnova.Na maily,telefony,Messenger zprávy nereaguje! Postupně z Facebooku zmizeli veškeré příspěvky s komentáři! Celkem už se ozvalo 6 poškozených lidí, celková škoda nyní přes 95 000,-kč. Podle čísel faktur bude lidé určitě vice! Již je podané trestní oznámení na PČR! Příspěvek o poškození sdílím i na stránkách FB: zde jsou dostupní i další poškození lidé! https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0T2TasF5GTS4moyJuMt3s2LGdjbLQ2H2cp2BnGByihjMbHMPdyGhtWzgHU1DJKJgXl&id=1781372066
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Josef Černý 15. 12. 2022

přidal skutečné jméno majitele účtu: Michaela Pěničková k bankovnímu účtu: 7433965002/5500

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.