Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chtěl jsem si koupit hru na PS4 která byla o 300,- levnější než v prodejně. Pán pouze přes telefon komunikoval že hru má, říkám že ji chci na dobírku, přičemž pán řekl že dobrá, ale chce 100-150,- poštovný že nebude riskovat že si hru nevyzvednu. (On z Karlovy Vary, já ze středních Čech), řekl jsem mu že mu pošlu 100,- a ať mi vyfotí podací lístek a popripadný peníze navíc mu za to ubradím. Po připsání peněz na účet řekl že druhý den posílá a pošle foto podacího lístků, nyní je to 5 den ode dne kdy to měl poslat, již 5 tý den nekomunikuje. Každopádně č.ú. na který jsem poslal peníze je na jméno Josef Horváth. Prodávající se na PCbazaru jmenoval Petr Hronek. Inzerát byl odstraněn po mém zaplacení poštovného. pošta do teď nepřišla, komunikace ze strany prodávajícího je od té žádná, ano byl jsem poprvé v životě podveden o 100,- ,mohl jsem dopadnout mnohem hůře protože prodávající chtěl peníze všechny což by bylo i s poštovným 800,-
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 17. 12. 2022

přidal skutečné jméno majitele účtu: Josef Horváth k bankovnímu účtu: 1512580015/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.