Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodávala jsem zboží na Bazos.cz, kontaktovala mě nějaká osoba na WhatsApp s profilovou fotkou ženy s hnědými vlasy, že má zájem o zboží a zda jí ho mohu zaslat přes zásilkovnu. Po odepsání, že ji zboží mohu odeslat, mi poslala obrázek s Bazos.cz logem, že zaplatí přes Bazoš za zboží a dopravu a až dostanu peníze, odešlu zboží a "Courier" doručí od dveří ke dveřím.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Rami 9. 06. 2021

Dobrý deň, Včera sa mi stalo presne to isté mám aj screenshoot podvodného inzerátu aj osoby asi fiktívnej.A chceli ma obrať o čiastku 3600kč našťastie som stihol danú čiastku v aplikacie odmietnúť.Keď by niekto mál záujem tak môžem poslať foto.Nedajte sa vandrákom ošklbať.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.