Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dnes mě oslovil člověk , který reagoval na můj inzerát na bazos.cz a nabízel mi mnou sháněnou věc za velmi výhodnou cenu. Psal z emailu [email protected] a poslal č.ú. 670100-2218875984/6210 a urgoval, ať pošleme úhradu okamžitou platbou. Číslo účtu s komentáři jsme našla na fb a díky tomu jsem peníze neposlala. Na fb stránce píší další podvedení : https://www.facebook.com/60630208047/posts/10159274004708048/
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
admin 12. 06. 2021

tenhle podvodník už se ve velkém popsal zde: https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=102


user picture
Rostik 9. 10. 2021

Dnes mě taky kontaktoval [email protected] , na bazos.cz a chce poslat poštovné na ucet. jsem zvedavej jak vše dopadne.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.