Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Jmenuje se Veronika Černá Psala mi že bydlí Hradeci Králové Okradla mě o 20tisic Kč Bylo to přes zasilkovna před odkaz Obchodník se jmenuje PAYSEND EU Adresa obchodníka PAYSEND EU,+44 20728778,ES
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Pavla 1. 02. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Rita MICKEVICIUTE k bankovnímu účtu: 4542728053/0800


user picture
Pavla 1. 02. 2023

Po mně chtěla 51000, několikrát jsem zamítla transakci a pořád mě premlouvala, že má zablokovány účet atd. Po napsání, že nebudu platit 51 000 a že mi to přijde divný, tak pořád pokračovala dal. Odmítla jsem tedy všechny pokusy a poslala jen 200, - které byly i na rádoby šeku. A taky mi psala, že je z Hradce.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.