Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dnes číslo 738 186 638 dotaz na můj inzerát na bazos.Holka se ptala jestli to je aktuální a že bude platit předem a objedna DPD .Byl.sem zaneprázdněn tak odpověď jo a obchod může být .Přišel odkaz na DPD a že to vyplním a dostanu peníze ( bohužel sem o tom do dnes neslyšel ,můj prodej po x letech ) a na odkazu DPD který jsem letmo projel začal vyplňovat kartu a dál další.Naskocila mi mobilní banka platba,říkám si cože to asi ne a vrátil se. údaje karty sem smazal ihned kontaktoval banku a vše radši zablokoval i když sem mobilní banku nepotvrdil.V KB mi řekl pan že je teda vše zablokované a než si vše obnovím abych si nechal odborné projet telefon kvůli viru.Pro pobavení - první paní z banky mě odkázala na specialistu co mi zablokuje kartu,specialista co mi zablokoval kartu tak mě odkázal na třetího který vše zkontroluje mu říkám nejste vy taky ty podvodníci 😃😃 .ale dobre vše zrušené a už si dám velký pozor
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.