Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pán prodává na sbazar a na FB-Marketplace mobilní telefony iPhone. Na FB vystupuje jako Ondřej Frihet. Chtěla jsem od něj koupit 11ProMax, poslala jsem předem zálohu 10tis, on mi poslal svou občanku. Po zaplacení mi napsal, že hned druhý den pošle přes zásilkovnu. Když do večera nic nepřišlo, tak jsem mu psala a už neodepsal. Po asi dvou dnech urgencí jsem ho šla na PČR nahlásit za podvod, kde jsem zjistila, že už je na něj podáno dalších 8 trestních oznámení a on si telefony a další věci prodává vesele dál.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 22. 12. 2022

přidal skutečné jméno majitele účtu: Ondřej Svoboda k bankovnímu účtu: 123-8271710297/0100


user picture
Marcel Sochora 4. 06. 2023

Mě konto zneužil

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.