Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Nákup dětského dívčího zimního setu vel. 128. Růžová bunda a svítivé zelené kalhoty. Nejdříve komunikace na jedničku, po doslání peněz samozřejmě výmluvy. Trasovací číslo zásilky nic, Dítě v horečce, druhý den zašlu atd. Nabízeno dalším lidem.( ověřeno přáteli) Poté slib vrácení peněz, neodeslání potvrzení o platbě, kterou údajně udělala, ale z jiného účtu . Budu hlásit PČR
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 22. 12. 2022

přidal skutečné jméno majitele účtu: Karolína Votípková k bankovnímu účtu: 255648300/0600


user picture
Lucie Rosiková 12. 01. 2023

přidal/a číslo účtu: 255648300/0600, telefonní číslo: 776407359, email: direrovalucka@seznam.cz


user picture
Lucie Rosiková 12. 01. 2023

Dobrý den, od paní jsem chtěla koupit batůžek tlapkové patroly. Bohužel paní komunikovala jen do odeslání peněz. Ani peníze a ani zboží nemáme. Jedna se sice o menší částku ale bohužel i to jsou peníze. Paní nečte zprávy a úplně přestala komunikovat.


user picture
J. 19. 01. 2023

Karolína Votípková (č. ú. 255648300/0600) je v souvislosti s podvodným jednáním vyšetřována Policií v Brně-Králově Poli. Zatím jde o přestupek, ale pokud způsobená škoda v součtu přesáhne 10 000 Kč, bude překvalifikováno na trestný čin. Prosím všechny podvedené, ať pošlou trestní oznámení na příslušné policejní oddělení, lze i elektronicky.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.