Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem od pani Albi knizky. Po zaplacení se vymlouvala a slibovala 3x zaslání. Pak prestala reagovat. Podávám na ni trestní oznameni.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martina 25. 12. 2022

Pěkný den, také jsem kupovala Albi knížky. Pod jménem Aneta Leitnerová. Nic neposlala. Již nereaguje.


user picture
Anna 27. 12. 2022

Dobrý den, také jsem od slečny Anety Leitnerové kupovala Albi knížky. Nic neposlala, nereaguje.


user picture
Petra 28. 12. 2022

Dobrý den, jsem stejný případ - Aneta Leitnerová (Facebook marketplace), Albi knihy. Paní peníze (1365,-) zpět neposlala...


user picture
Pavla 29. 12. 2022

Též jsem kupovala Albi tužku za 1065 Kč i s poštovným pod jménem Aneta Leitnerová. Kdybychom všichni zašli na policii dle pokynů z těchto stránek, jistě jí to neprojde. Musíme jít ale každý sám: "Nyní je čas udělat pár věcí: Zajděte osobně nahlásit podvod na policii, není na co čekat. Oznámení musí každý podvedený podat osobně sám. Hromadné oznámení v ČR neexistuje. Policie si případy podvedených sama spojí podle společných údajů podvodníka a pokud škoda přesáhne 10 tisíců bude hodnoceno jako trestný čin. Na policii strávíte max hodinu a je dobré si sebou vzít všechny dostupné informace o podvodníkovi: (potvrzení o platbě z internetového bankovnictví, opis inzerátu a jeho číslo, opis komunikace s podvodníkem atd.) Policie Vám nakonec vystaví číslo oznámení. Můžete také vyzkoušet nahlášení podvodu online skrze epodatelnu policie ČR epodatelna.policie@pcr.cz. Na přiloženém odkazu zde si můžete stáhnout vzor a vyplnit oznámení podle něj. Zde je velmi nutné dobře popsat co se přihodilo, jak jste komunikovali, kam jste zaplatili a napsat o podvodníkovi maximum zjištěných informací, které mohou policii pomoci (telefon, email, číslo inzerátu, název profilu na facebooku). Do přílohy emailu nezapomeňte vložit ofocenou celou komunikaci s podvodníkem, kopii inzerátu a doklad o platbě z účtu. Ať už zvolíte osobní nahlášení nebo online podání vraťte se zpět na podvod č. 4226 a sdělte ostatním jaké máte od policie přiřazeno číslo trestního oznámení a kde jste byli případ nahlásit. Přidání snadno uděláte přes tlačítko tlačítko: "Přidat trestní oznámení" u vašeho nahlášeného podvodu zde. Ostatní podvedení také ocení pokud jim navíc do komentáře napíšete vaše zkušenosti s osobním či on-line podáním. Držíme vám palce a přejeme odhodlání podvodníka nahlásit a nenechat mu to projít!"


user picture
Tereza 29. 12. 2022

Taky podvedená ,800kc..Albi knížky..na fb ve skupině podvodníci z market pláče u ji taky řeší..určitě se vyplatí to oznámení podat..přidávám se k vám..ona to ani nebude žádná ženská ale nějaká banda lidí nejspíš


user picture
Petra 4. 01. 2023

Stejna zkusenost,knizky albi,platba predem vcerne zasilkovneho za 829kc. Ucet na jmeno Aneta Macháčková (airbank) Vymluvy a nasledne prestala komunikovat,vymazala profil.Nahlasila jsem na PCR.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.