Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chtěla jsem kupovat PlayStation 4 Pro, paní byla z Karviné, jménem se představovala jako Helena Kučerová, na Bazoši mi od ní Michae super nabídka a byl to podvod.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 23. 12. 2022

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jindřich Polák k bankovnímu účtu: 670100-2221738972/6210


user picture
Nela 25. 12. 2022

Dobrý den, byla jsem podvedena na Bazoši, stejné č. účtu, jiné jméno. Paní se představovala jako Barbora Součková, poslala fotky telefonu, faktury. Jednala slušně, všechno vypadalo v pořádku. No a pak jednoduše balíček neodeslala a přestala, respektive tedy pán přestal komunikovat. Pokud byste to chtěla řešit, prosím, ozvěte se mi na email [email protected]. Děkuji

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.