Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na stránce Bazoš.cz jsem hledala telefon, po dlouhém pátrání jsem narazila na dobrou nabídku. Paní od začátku počítala s osobním předáním až teprve já jsem před platbou navrhla zaslání přes Zásilkovnu. Paní souhlasila a vzhledem k tomu, že říkala, že nemá dobré zkušenosti s dobírkou, peníze se poslaly předem. Paní jednala slušně, poslala i fakturu, kde byly všechny důležité údaje. Po zaslání peněz přestala osoba odpovídat, telefon měla vypnutý. Začala jsem tedy celou situaci řešit a napsala jsem i zprávu, že pokud peníze nepošle zpět, začne se tím zabývat policie. Osoba nereagovala. Prosím, kontaktujte mě, jestli jste poslali tomuhle podvodníkovi i sebemenší částku. Vzhledem k tomu, že cena telefonu byla 9500 nebude tak težké se vyšplhat na částku 10 000 Kč, aby se celá událost mohla řešit jako trestný čin. Ozvěte se mi na e-mail [email protected]
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.