Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dne 15.11.2022 na internetovém portálu Facebook v sekci Marketplace objevil inzerát, kdy prodávající vystupovala pod jménem Dominika Horvátová, kdy tato nabízela k prodeji Playstation 5. O Playstation projevil zájem kupující a dohodl se s ní na zaslání uvedeného Paystationu 5 na jeho adresu po předchozí bezhotovostní platbě ve výši 5000,- Kč z jeho bankovního účtu na účet prodávající, konkrétně 1554158007/2700, kdy tato byla uskutečněna dne 15.11.2022. Avšak do současné doby kupující Paystation 5 neobdržel a to ani po opakovaných urgencích na telefonní číslo prodávající a to 737795922, kdy jmenovaná prodejkyně mu i odmítá vrátit zpět zaplacenou částku.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.