Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ahoj pozor si dejte na Tomáš Zavar C.u je 286728602/0300 Na netu nakupuji velmi často a tak jednou ročně narazím na podvodníka. Stojí za to opravdu dojít na policii a tam to jen nahlásit....sice to trvá ale vždy dohledali pachatele a vyšetřují ho. Čert vem těch pár stovek, vždycky to byl do tisícovky ale oni spojí všechny podvedené a pak má podvodník problém :) Inzerát 128353094: Xiaomi Redmi 7A Prodam Xiaomi Redmi 7A kupovany minule léto telefon je skoro jako nový byl nošen v pouzdře takže není nijak obouchaný Baterie vydrží cely den narocnejsiho používání Více v e-mailu Cena: 800 https://mobil.bazos.cz/inzerat/128353094/xiaomi-redmi-7a.php
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.