Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Přišla SMS z čísla 9996237 (zřejmě robot): Mate stale k dispozici kocarky pro deti kter jste zverejnilina Bazos na prodej pokud ano poslete mi zpravu na [email protected]. Po reakci na mail, že mám inzerát stále volný, přišla odpověď v angličtině - chtěli údaje na Viber chat. Nic takového nemám. Poté přišel další mail v angličtině s tím, abych poslala údaje k platbě. Asi mě něco osvítilo, začala jsem hledat na netu podvodné inzeráty a zrovna Bazoš o takovémto chování varuje. Dále jsem nereagovala. Dávejte si pozor.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petr Bartoš 23. 06. 2021

Mám stejnou zkušenost. Jenom email už byl pozměněný na [email protected]. Nejdříve SMS, pak žádost v Aj o komunikaci na Viberu. Když jsem se dotázal s kým komunikuji, jelikož byl email bez podpisu, tak už se nikdo neozval....

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.