Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
prodej na Sbazaru - Nutridrinky - mailová komunikace : Re: Sbazar.cz – Odpověď na „Nutridrink Diben“ (184237049) Chtěla bych si objednat kurýra prostřednictvím společnosti DPD. Přepravu si zorganizuji sama a zaplatím za zboží předem. Nevadí vám to? Předmět: Re: Sbazar.cz – Odpověď na „Nutridrink Diben“ (184237049) Kurýr se o to postará. Transakci připravím na webových stránkách DPD, poté obdržíte individuální odkaz pro potvrzení doručení a přijetí platby za zboží. Po potvrzení doručení a obdržení peněz vám kurýr zavolá a domluví s vámi datum a čas doručení. Prostřednictvím garanta DPD obdržíte platbu v plné výši na svůj účet 😊 Re: Sbazar.cz – Odpověď na „Nutridrink Diben“ (184237049) Peníze mám na servisním účtu, zaplatil jsem za zboží a dodání. Peníze obdržíte prostřednictvím webových stránek a já chci mít vše zdokumentováno. Toto jsou pravidla těchto webových stránek. Zadáte všechny údaje, aby vás systém mohl online identifikovat jako příjemce finančních prostředků. Data se nikam nepřesouvají a po transakci se odstraní. Poskytl jsem také všechny své údaje 😌
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martin 5. 01. 2023

přidal/a email: annakrejcova09@gmail.com

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.