Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chtěla bych si objednat kurýra prostřednictvím společnosti DPD. Přepravu si zorganizuji sama a zaplatím za zboží předem. Nevadí vám to? - Transakci připravím na webových stránkách DPD, poté obdržíte individuální odkaz pro potvrzení doručení a přijetí platby za zboží. Po potvrzení doručení a obdržení peněz vám kurýr zavolá a domluví s vámi datum a čas doručení. Prostřednictvím garanta DPD obdržíte platbu v plné výši na svůj účet 😊 - Hotovo. Následujete potvrzovací odkaz👉DPD - příjem prostředků, zadáte všechny potřebné údaje pro ověření a přijetí peněz, poté potvrdíte transakci potvrzovacím kódem, po všech výše uvedených krocích peníze dorazí na váš účet do 3 minut
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Blanka 3. 01. 2023

Také mi dnes psala, nenechala jsem se nachytat.


user picture
Katka 3. 01. 2023

Taky mi ta ču*ka dneska psala, byla mi podezřelá ,psali i další, škoda že jsem je už vymazala.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.