Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
E-mailová reakce ma můj inzerát na Bazoši - neúspěšný pokus vylákat karetní informace: Od: Tým Bazoš e-mail: noreply@zasilka.sk Komu: (mně) Předmět: Oznámení, že vaše zboží bylo rezervováno 📦Produkt: “Dětské lyžáky vel. xx xxxxx” úspěšně rezervována ! 👋 Zdravím! 😇 Máme dobré zprávy! Vaše zboží bylo rezervováno! Objednávka musí být přijata do 48 hodin po obdržení informačního e-mailu! 🤔 Jak to funguje? 1. Kupující za zboží zaplatil, čeká na prodávajícího! 2. Kliknutím na tlačítko "Přijmout objednávku" obdržíte finanční prostředky. 3. Potvrďte svou banku a získejte své peníze! ­ Přijmout objednávku ­ S pozdravem, Tým Bazoš
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lidka 7. 01. 2023

To stejné.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.