Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Bohužel jsem na tuto stránku přišla až po odeslání peněz. Paní nabízela PS4 s příslušenstvím za 5500 kč. Vystupuje pod jménem Bc. Lucie Moravcová, zaslala mi i falešnou fakturu o zakoupení playstationu na Alze a potvrzení o vlastnictví bankovního účtu. Adresa: Za Nádražím 221, Český Krumlov. Uvedené falešné RČ 9158155841‬. Vše předáno a oznámeno PČR. Kdybyste někdo měl další informace, dejte prosím vědět.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 7. 01. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Pěček René k bankovnímu účtu: 107458417/2250


user picture
Gabriela Křístková 9. 01. 2023

Stalo se mi úplně to samé. Paní(pan) si vymysleli jak pracuje v zahraničí ze na dobírku nemůže poslat. Pak přestali komunikovat.


user picture
Gabriela 9. 01. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: 211628674 - Prostějov, 5500,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.