Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Marketplace, Martin Lekeš, prodává vanovou baterii Hansgrohe rozteč 150 za 400,- Kč. Požádal o zaslání 100,- Kč na poštovné a zboží nedodal. Má druhý Facebookový profil Martensky Leky. Má také druhý telefon č. 723947263.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 9. 01. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Martin Lekeš k bankovnímu účtu: 8123731002/5500


user picture
Tomáš 17. 01. 2023

Také jsem byl dnes tímto člověkem podveden. Na Marketplace má profil Dar Forau. Poslal jsem mu 280 Kč za skleněné popelníky. Sliboval, že je ihned odešle, pak ale náhle přestal komunikovat. POZOR NA ZMRDA!


user picture
Pavel 1. 02. 2023

Také podveden. Prodával Notebook, chtěl 100,- na postovne. Po platbě přestal reagovat

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.