Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
raději bez komentáře: 28. 6. 2021, 16:40, diana sepp < [email protected]> napsal/a: Dobře, jakou částku bych měl převést: Chci také vědět, kde vám co nejdříve zaplatím, a to buď na váš bankovní účet, nebo na váš paypal účet. Zašlete mi zprávu se svými bankovními údaji nebo jménem Paypalu a e-mailem na Paypalu, na který bych měl převést. Po dokončení převodu k vám domluvíme termín vyzvednutí kurýrní službou. Pokud máte na prodej i další předmět? Dejte mi vědět i jejich ceny. Dík. ------------------- -------- 28. 6. 2021, 22:37, diana sepp <[email protected]> napsal/a: Ano, nedělejte si s tím starosti, přepravní společnost si po vyzvednutí na vaši domovskou adresu přijde po vyzvednutí platby, stačí se mi co nejdříve ozvat s vašimi údaji o paypalu nebo bankovními údaji, takže Mohu zaplatit na váš účet. Právě teď jsem v Německu, dejte mi vědět celkovou cenu za všechny a pošlete mi svou banku nebo účet PayPal, kde vám zaplatím.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.