Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Slečna Karolína Zajíčková prodává lístky na Arakainy za 600, měla na prodej 4 lístky. Chtěl jsem od ní koupit 2, nejdříve jsem jí poslal po špatné zkušenosti 600 na jeden lístek. Po odeslání peněz komunikace kompletně skončila. Proto udávám jako podvodníka. Vím pouze číslo účtu které jsem zveřejnil.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martin Sluka 13. 01. 2023

Stejná zkušenost, jako Lukáš Hanzlík jen s tím rozdílem, že jsem v tom za 3 000 Kč za 2 lístky na stand up komika Ricky Gervais.


user picture
Nikol Snášelová 14. 01. 2023

Připojuji se, kupovala jsem přes ní vstupenky na The Weeknd v Praze a poslala jsem 4.000,- a lístky samozřejmě nemám. Nereaguje na zprávy, ale na messengeru je stále aktivní.


user picture
Monika 16. 01. 2023

Bohužel se též přidávám paní uvedená jako Petra Kapaňová, 3000 za 2lístky na účet Dara Rolins. Účet stejný. Je podané trestní oznámení, přidala bych se? děkuji


user picture
Lukas 23. 01. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Tereza Dvořáková k bankovnímu účtu: 107552606/2250

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.