Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodává na bazoši, na sbazar a dost možná i jinde. Když jsem se vydával za více zákazníků z více emailů na jeden produkt. Ani jednou neřekl, že by byl rezervovaní či prodaný a nechal by si zaslat peníze z x emailů za jeden produkt. Po dotázání na to zda mi alespon pošle jméno z jakéhokoliv jeho dokladu abych měl jistotu že se jedná o jeho jméno a vyhnul se negativním recenzím z mé strany a nahlášení sem, tak poté se již neozval. Podivně nízkou cenu ani nemusím zmiňovat .. PS 4 PRO 1 Tera Vám opravdu za 3 700 kč nikdo normální neprodá. Navíc se 14ti hrami.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 11. 01. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Michaela Čipčalová k bankovnímu účtu: 318248575/0300

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.