Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Na sbazaru jsme prodávali klec pro hlodavce, druhý den se ozvala paní, zda je inzerát ještě aktuální a že má zájem. Odpověděla jsem že ano a jak chce postupovat. Následovala odpověď: "Chtěla bych si objednat kurýra prostřednictvím společnosti DPD. Přepravu si zorganizuji sama a zaplatím za zboží předem. Nevadí vám to?" Po váhavé odpovědi, že nevím, jak se postupuje u dpd mi přišla tato odpověď a následně odkaz : Transakci připravím na webových stránkách DPD, poté obdržíte individuální odkaz pro potvrzení doručení a přijetí platby za zboží. Po potvrzení doručení a obdržení peněz vám kurýr zavolá a domluví s vámi datum a čas doručení. Prostřednictvím garanta DPD obdržíte platbu v plné výši na svůj účet 😊 Hotovo. Následujete potvrzovací odkaz👉DPD - příjem prostředků, zadáte všechny potřebné údaje pro ověření a přijetí peněz, poté potvrdíte transakci potvrzovacím kódem, po všech výše uvedených krocích peníze dorazí na váš účet do 3 minut Odkaz byl tento - https://dpd-cz.delivery042.info/?DPD_klec_pro_hlodavce4189
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.