Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Marketplace falešný profil "Radek Pribil" Stáhnul falešnou fotografii zboží z internetu nabízel okamžité odeslání kurýrem. Po zaslání peněz napřed zkusil to, že platba nedošla a po zaslání výpisu okamžitý konec komunikace. Nechal si poslat peníze předem na účet: 3028115153/0800 (Šusta Jiří) Co jsem zkoumal, tak funguje stejným způsobem pod mnohými účty na Facebooku a nechává si posílat peníze na různé účty. Podám trestní oznámení na PČR.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
MB 13. 01. 2023

Dobry den. Uz jste podal trestni oznameni? Take budu podavat, tak by si to mohli podle cisla rovnou spojit.


user picture
JZ 14. 01. 2023

Dobrý den, ještě jsem TO nepodal, ale chtěl bych to vyřídit určitě do konce ledna. Jakmile bude podáno, uvedu sem číslo TO. Případně mi zde na sebe zanechte email nebo telefon a můžeme se spojit. Z.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.