Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Simi Simonka prodávala na marketplace měsíční balení 152ks pampers pants 5 za 600kc. Po zaplacení 719kc i s poštovným za zasilkovnu mi nabídla, že má jeste jeden balík, jestli o někom nevím kdo by potřeboval. Nakonec jsem napsala, že se rozmyslím do rána, jestli vezmu oba a ona ochotně přikývla, at si to v klidu rozmyslim. Dopo jsem bohužel psala, že si vezmu oba balíky a poslala dalších 600,- ona, že jde zabalit a hned odeslat. Pak si mě blokla čehož jsem se všimla až večer, když jsem se jí chtěla zeptat že ještě v aplikaci zasilkovny nevidím nic jestli odeslala. Další den jsem z jiného profilu našla stejny inzerát a napsala ji schválně, že mám zájem a ona zanedlouho napsala, že jsou ještě volné a kdyz jsem ji napsala, kdo jsem a jestli mi nevrátí na účet buď peníze nebo mi nepřijde zboží do dvou dnů, tak ji nahlásim na policii. Nacoz se mi vysmala smajlikama a odhlásila se z chatu a inzerát smazala. A tak jsem šla na policii hned následující den. Doufám, že ji policie dopadne, když páchá těch podvodu vícero.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Alena Horáčková 13. 01. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: Neznám - Kladno, 1319,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.