Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Prodej turistických známek na marketplacu, profil Lucka Comk Po odeslání platby jsem byl ujištěn, že budu o odeslání balíku informován. Balík stačilo odnést do Zasilkovny, páč jsem si kód k doručení vytvořil sám a jen jsem ho ,,prodejci" přeposlal. Po třech dnech jsem urgoval, prý zapomněla, hned v pondělí pošle. V pondělí další urgence, další ujištění, že do 19:00 odešle. Posílám tedy nový kód pro odeslání balíku a světě div se, zase nic. Žádám o vrácení peněz, už mi ale nikdo neodpověděl...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
David 23. 01. 2023

Podvodník na bazaru, facebooku atd. Nic nekupovat a nahlásit na policii.


user picture
David 23. 01. 2023

přidal/a číslo účtu: 1001096934/3050, telefonní číslo: 702960603, email: lucie.conk@seznam.cz

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.