Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
106220
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chce poslat peníze předem, zasílá i falešnou fakturu. Vystupuje poměrně seriozně, takže jsem se bohužel nachytal. Přišel jsem o 6000,- za PS4 Pro, mám podezření, že má na Bazoši další inzerát na PS4 Pro pod jiným jménem, lokace Český Krumlov. Dejte si pozor
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
R 17. 01. 2023

Taktéž jsem se bohužel nechal napálit, nyní lenka.vlckova93@…., inzeráty stále přidává..


user picture
Luboš Rybař 18. 01. 2023

I já jsem se nechal napálit. Myslím že už je to dostačující na trestní oznámení na neznámého pachatele. Známe alespoň číslo účtu.


user picture
Tomáš 18. 01. 2023

Už tam má i PS5 na lucie.floresova@email.cz. Jaký je teda postup pánové, stačí když to oznámí jeden a ostatní se poté můžou přidat k číslu trestního oznámení? Když to jede takhle ve velkém, tak si myslím, že nebudeme zdaleka sami. Vypadá to na pěkného profíka.


user picture
Luboš Rybař 18. 01. 2023

Trestní oznámení podáno, budu dál informovat. Až přiřadí číslo a začnou to řešit.


user picture
Tomáš 18. 01. 2023

Dobře, díky moc. Snad to dobře dopadne


user picture
Admin 19. 01. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: 77 Company s.r.o. k bankovnímu účtu: 2200609362/2010


user picture
Michal Košař 1. 02. 2023

Dobrý den, zdejší orgán SKPV Rokycany - Odbor hospodářské kriminality obdržel trestní oznámení od pana Rybaře k podvodu přes prodejní portál. Prosím, aby další poškození (pan "Tomáš" a pan "R") mě kontaktovali na telefonním čísle 974335347 a to nejlépe v pracovní době od 07:30 hod. do 15:30 hod. ve všední den. Děkuji. nprap. Ing. Michal Košař SKPV Rokycany

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.