Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Napsal jsem na inzerát (16.1.2023) pod jménem Petr Beda na FB (market place) kde inzeroval prodávané zboží.Nechtěl odesílat na dobírku. Prý má špatné zkušenosti ...Působíl věrohodně a proto jsem odeslal peníze na jeho zmíněný bankovní účet. Potvrdil přijetí zpravou+ screen z bankovnictví. A oznámil ,že po pracovní době v ten den odešle. Od té doby přestal komunikovat. Už je to 48 hodin a zásilka stále není odeslaná ani nevrátil penize na muj účet. Pán nereaguje na zprávy pouze zobrazuje. Nedoporučuji s tímto člověkem obchodovat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 18. 01. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Petr Beda k bankovnímu účtu: 670100-2205902672/6210

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.