Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodnik Pavel Sebesta (pavelsebesta51@gmail.com) vystupujici i pod jmenem Jan Hala (J.anH.ala@seznam.cz) Nabizi e-recepty na ne volne neprodejne leky a posila falesny obcansky prukaz. Ucet je na jmeno Jan Hala. Pozor na nej - pise, ze chce jen 30% zalohu a zbytek az lek vyzvednete. Recept samozrejme nikdy neposle a prestane komunikovat. Sleduju tuhle sortu parchantu uz hodne dlouho. Pozor na ne - brzy pujde oznameni na PCR.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 18. 01. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jan Hála k bankovnímu účtu: 2426790045/3030


user picture
Jakub Mily 19. 01. 2023

Stejný scénář. :/


user picture
Hmm 27. 01. 2023

To samé...nechápu že takový lidi si to dokáží dovolit!kdybych to zjistila dříve tak bych nic neposlala na jeho účet!

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.