Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní na FB marketplace vystupovala jako Reňuli Bobková a prodávala deskovou hru Zaklínač. Po platbě předem na účet měla poslat ještě ten den, ale omluvila se, že vezla děti na Judo a nestíhala. Druhý den už jsem byl zablokovaný a hru neodeslala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 20. 01. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Petr Chyba k bankovnímu účtu: 4230641063/0800


user picture
Jakub 20. 01. 2023

Skutečné jméno podvodnice je Renáta Zdrálková


user picture
Zuzana 17. 05. 2023

Taky mi paní na FB pod jménem Reňuli Bobková prodala kola na kočárek za 200kč, tvrdila jak je balíček v zásilkovně, poslala i kód. Přes víkend výmluvy a od pondělí se neozývá. Nechápu, 279kč..


user picture
Tomáš 23. 02. 2024

Podvodnice je opět v akci, má na FB dva inzeráty na prodej deksových her Zaklínač a This war of mine. Bohužel jsem se nepodíval dřív sem a peníze za Zaklínače poslal. Používá teď účet na Revolut

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.