Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Josef Fryštacký z Brna . Prodával na marketplace historický notebook. Zasláno na účet včetně dopravy 1880 Kč. Pár hodin po odeslání chytil záhadnou horečku. Na zprávy nereaguje (přečteny jsou), telefon nebere. Kontaktoval jsem jeho manželku Ladu Fryštackou, která mi doslova přísahala nápravu do druhého dne. Samozřejmě peníze nevráceny, notebook neodeslán a paní Lada už též nereaguje. Snažím se to řešit od 11.1. 2023 FB profil: https://www.facebook.com/joseph.frystack https://www.facebook.com/LadaSentice
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
David K. 19. 01. 2023

Platba vrácena.


user picture
Admin 19. 01. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Josef Fryštacký k bankovnímu účtu: 2307970019/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.