Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Přez bazoš se mi ozvala na koupi zboží. Odvoz zboží prý zařídí přez DPD Potvrzení o zaplacení a vše vypadalo jako že je to originál , bohužel byl to podvod. Jméno: Emilia Makowska Držitel karty: Emilia Makowska Číslo karty: 4511 61XX XXXX 3655 Typ karty: Visa Classic Emilia Makowska Částka. 5 000.00 Kč Vše bylo udělané opravdu důvěryhodně Až když vyžadovaly bankovní informace K kreditní kartě a na internet bankovnictví, Tak už mi došlo že jsou to zloději. Okamžitě jsem volal do banky o blokaci účtu a paní bankovní poradkyně mě informovala že už tam byly 4 pokusy o výběr ale bez úspěchu. Díky bohu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.