Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Před Vánoci jsem na Marketaplace chtěla zakoupit knihy Albi Kouzelné čtení. Paní psala,že to prodává dceři. Po vzájemné komunikaci, která byla bez problémů jsem knihy zaplatila 320kc. Po asi 3 dnech jsem se dotázala, jestli knihy poslala, bylo mi řečeno, že je na horách a po Novém roce pošle. Od 28.12.-9.1.2023 se vůbec neozvala, pak poslala foto covid testů, že leží v horečkách a 12.1. knihy pošle. Psala jsem, ať mi vrátí peníze, ale už vůbec nekomunikuje. Na Facebooku figuruje jako Kristýna Nováková.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lukas 28. 01. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Viktor Zelina k bankovnímu účtu: 8248649002/5500

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.